Na Velký pátek máme otevřeno

Naši milí zákazníci,

na Velký pátek pro Vás máme otevřeno v Jiráskově ulici od 9 do 13 hodin. Na Velikonoční pondělí jsou všechny naše pobočky uzavřené.

Mimo tyto dva svátky máme běžnou otevírací dobu.

 

Týden extrémních slev nejen pro chlapy

Pánové! Koutkovo květinářství je jednou z více než 160 firem, které se zapojily do akce PLAYBOY week. I u nás můžete využít kupóny, které naleznete v dubnovém čísle časopisu Playboy (v prodeji od 21.3.2019)

A jak to bude fungovat? Kupón, který bude v dubnovém Playboyi přinesete do kterékoliv pobočky Koutkova Květinářství. Výměnou za něj dostanete slevu na jarní hrnkové květiny, nebo Vaším jménem doručíme kytici květin po Mladé Boleslavi zcela zdarma.

Už se na Vás těšíme

970x210

 

Otveřeno i v neděli

Od neděle 2. září máme opět v Jiráskově ulici otevřeno. Prodejní doba je od 9 do 13 hodin.

V klidu tak můžete přijít pro čerstvé květiny na nedělní návštěvu.

Protože nám začíná sezóna vřesů, babí léto a letničky na balkonech už občas volají po výměně, připravili jsme pro Vás podzimně osázené truhlíky, jednotlivé květiny na doplnění truhlíků i věnce s dožínkovou i ryze podzimní tématikou. Stačí zajít a vybrat si. A pokud Vám to, co nabízíme, nepadle do oka, rádi Vám připravíme dekoraci přímo na míru.

 

Změna otevírací doby na konec školního roku

V pátek 29. června máme pro všechny opozdilce otevřeno již od 7 hodin.

Byli bychom rádi a chtěli bychom Vás poprosit, abyste si kytičky na konec školního roku objednali dopředu přímo na krámě, kde si je budete chtít vyzvednout. Vyhnete se tak čekání a frontám, které tento den u nás bývají.

V nabídce budou i květinové kornouty, které se Vám v loni tolik líbily. A samozřejmě drobné vázané kytičky, které za pár korun udělají radost.

 

 

Previous Next

Zahájen výprodej letniček a bylinek

Až do konce června pořádáme výprodej všech letniček a balkonových květin, vystavených před našimi obchody. Už nyní máme 50% slevy na více než polovinu našeho sortimentu.

Květiny už dále nedoplňujeme a neobjednáváme, a tak kdo dřív přijde, ten má větší výběr.

Celé léto je ještě před námi a tak Vám budou květinové truhlíky, bylinky a rozkvetlé balkonové letničky dělat radost ještě velmi a velmi dlouho.