Tuto neděli 23. září ZAVŘENO

Omlouváme se všem zákazníkům. Tuto neděli bude prodejna v Jiráskově ulici uzavřena.

Otveřeno i v neděli

Od neděle 2. září máme opět v Jiráskově ulici otevřeno. Prodejní doba je od 9 do 13 hodin.

V klidu tak můžete přijít pro čerstvé květiny na nedělní návštěvu.

Protože nám začíná sezóna vřesů, babí léto a letničky na balkonech už občas volají po výměně, připravili jsme pro Vás podzimně osázené truhlíky, jednotlivé květiny na doplnění truhlíků i věnce s dožínkovou i ryze podzimní tématikou. Stačí zajít a vybrat si. A pokud Vám to, co nabízíme, nepadle do oka, rádi Vám připravíme dekoraci přímo na míru.

 

Změna otevírací doby na konec školního roku

V pátek 29. června máme pro všechny opozdilce otevřeno již od 7 hodin.

Byli bychom rádi a chtěli bychom Vás poprosit, abyste si kytičky na konec školního roku objednali dopředu přímo na krámě, kde si je budete chtít vyzvednout. Vyhnete se tak čekání a frontám, které tento den u nás bývají.

V nabídce budou i květinové kornouty, které se Vám v loni tolik líbily. A samozřejmě drobné vázané kytičky, které za pár korun udělají radost.

 

 

Previous Next

Zahájen výprodej letniček a bylinek

Až do konce června pořádáme výprodej všech letniček a balkonových květin, vystavených před našimi obchody. Už nyní máme 50% slevy na více než polovinu našeho sortimentu.

Květiny už dále nedoplňujeme a neobjednáváme, a tak kdo dřív přijde, ten má větší výběr.

Celé léto je ještě před námi a tak Vám budou květinové truhlíky, bylinky a rozkvetlé balkonové letničky dělat radost ještě velmi a velmi dlouho.

 

Balkonové květiny a letničky

Až do června u nás můžete vybírat letničky i trvalky na své terasy a balkony. Opět jsme maximálně rozšířili prodejní plochu a vekovní prostory proměnili na zahradnictví.

Na vozících před našimi obchody najdete to nejlepší, co jsme pro Vás u zahradniků vybrali. Vedle klasických balkonovek jako jsou muškáty, petunie, surfinie a napřílad i begonie Vám můžeme nabídnout i méně obvyklé druhy letniček a také bylinky. Těm jsme věnovali jeden celý vozík v Jiráskově ulici. Tam jich je nejvíc. Najdete tu kuchyňksé bylinky jako je rozmarýna, tymián, máta, dobromysl i bobkový list. A nejen ty.

Pokud si nebudete vědět rady, které květiny si nekonkurují, nebo nevíte jaké mají nároky, naše květinářky Vám rády poradí a vyberou vhodné kombinace pro truhlíky na slunečná i stinná místa. Mezi naše služby patří i osazování truhlíků. Můžete si přinést vlastní nádoby, nebo si od nás odnést nový truhlík i novými letničkami.

Stačí se zastavit a vybírat