Přijímáme objednávky na Adventní dekorace

Přijímáme objednávky na Vánoční dekorace. Zavolejte nám a objednejte si v předstihu svou Vánoční dekoraci. My Vám tak zaručíme, že ji budete mít připravenou Adventní dekorace, svícenvčas. Poslední dny před 1. adventní nedělí, která letos připadá na 2. prosince, a poslední týden před Vánoci již pravděpodobně nebudeme moci splnit Vaši objednávku včas. Využijte proto, prosím, tuto možnost objednání v předstihu.

Naaranžujeme a připravíme Vám:

  • Adventní věnce - kulaté i rovné
  • Adventní věnce na dveře
  • Svícny na Vánoční stůl
  • Vánoční dekorace do interiérů - i pro firmy

Můžete si zvolit barvu i materiál, na vše jsme připraveni a věříme, že do puntíku splníme Vaše přání. V galerii již nyní můžete prohlédnout naše Vánoční dekorace a třeba se i nechat inspirovat.

Vánoční dekorace

Adventní věnec na dveře, jedlové chvojí, přírodní dekoraceAdventní věnec na stůl, Vánoční dekorace, bílo-zlatý, proutěný věnec, bílé adventní svíčky, zlatá dekorace

Dekorace k Památce zesnulých

Vážení zákazníci

Opět jsme pro Vás připravili širokou paletu vzpomínkových dekorací k Památce zesnulých. Tento svátek je již 2. listopadu.

Co jsme pro Vás připravili:

  • vzpomínkové věnce z chvojí a ze šišek
  • osázené dekorativní misky a košíky s podzimními rostlinami jako je drátovec, vřes, chryzantéma, astra nebo okrasná kapusta
  • okrasné tykve a dýně na dlabání
  • chrysanthémy různých velikostí v květináči

Přijďte si pro tu svou dekoraci. Výběr je stále široký. Prohlédněte si naši galerii, která nabízí průřez naší aktuální dušičkovou tvorbou.

 

Tuto neděli 23. září ZAVŘENO

Omlouváme se všem zákazníkům. Tuto neděli bude prodejna v Jiráskově ulici uzavřena.

Otveřeno i v neděli

Od neděle 2. září máme opět v Jiráskově ulici otevřeno. Prodejní doba je od 9 do 13 hodin.

V klidu tak můžete přijít pro čerstvé květiny na nedělní návštěvu.

Protože nám začíná sezóna vřesů, babí léto a letničky na balkonech už občas volají po výměně, připravili jsme pro Vás podzimně osázené truhlíky, jednotlivé květiny na doplnění truhlíků i věnce s dožínkovou i ryze podzimní tématikou. Stačí zajít a vybrat si. A pokud Vám to, co nabízíme, nepadle do oka, rádi Vám připravíme dekoraci přímo na míru.

 

Změna otevírací doby na konec školního roku

V pátek 29. června máme pro všechny opozdilce otevřeno již od 7 hodin.

Byli bychom rádi a chtěli bychom Vás poprosit, abyste si kytičky na konec školního roku objednali dopředu přímo na krámě, kde si je budete chtít vyzvednout. Vyhnete se tak čekání a frontám, které tento den u nás bývají.

V nabídce budou i květinové kornouty, které se Vám v loni tolik líbily. A samozřejmě drobné vázané kytičky, které za pár korun udělají radost.