Květiny ke každé příležitosti

No, však to znáte. Svátky, narozeniny, výročí, z lásky, pro šéfa, pro šéfovou, prostě uvážeme Vám kytici ke každé příležitosti, nebo jen tak pro radost. Inspirujte se v naší galerii, ale můžete to nechat s klidným srdcem na nás. Květiny od nás se budou vždy líbit.

Navíc, naše donášková služba doručí květiny nejen po okrese Mladá Boleslav, ale do celého světa.

Donášková služba a rozvoz květin

Podle přání zákazníka osobně doručíme kytici na libovolnou adresu a ve zvoleném čase. Sami doručujeme květiny po okrese Mladá Boleslav a ještě rošku dále. Umíme ale poslat od Vás květinu do celého světa. Již jsme doručovali kytici například do Švýcarska, nebo USA. Zavolejte, nebo napište komu a jakou kytici byste si představovali, my ji předáme.

Cena za donášku květin je závislá na vzdálenosti. Po Mladé Boleslavi doručujeme květiny od 75 Kč. Více info Vám dáme po telefonu.

Aranžování květin, suchá vazba

Na přání naaranžujeme květinové vazby do firemních prostor, zajistíme květinovou výzdobu na firemních akcích, svatbě, večírku, zajistíme servis a doplňky ke květinovým aranžmá. Nabídneme Vám exotické květiny z celého světa i sezónní květy od domácích zahradníků.

Keramika a dárkové předměty

Na našich prodejnách nabízíme drobné dárkové předměty a dekorační i účelovou keramiku. Naleznete u nás barevné květináče, misky, vázy a další potřebnosti ke květinám a kyticím, ale i drobné nejen keramické dárkové předměty pro ty příležitosti, kde je kytice málo.

Sezónní dekorace

V průběhu roku u nás naleznete vždy to, co právě hledáte. Vánoce, Velikonoce, Dušičky, Valentýn... V nabídce pro Vás máme květinové věnce a smuteční věnečky, adventní věnce a svícny i Velikonoční dekorace. Vše vzniká přímo pod rukama našich floristek.

Osazování truhlíků

Zapomeňte na nudné pelargonie. Na přání osadíme ozdobné květinové truhlíky, korýtka a květináče na balkónech a terasách. Chcete ozdobu na jen na léto, nebo na několik let? Víme o nejnovějších trendech a v květinách se vyznáme. Vybereme ideální květinovou kompozici na slunná i stinná místa a rozsvítíme i ten nejtmavší kout.

Zavolejte nám, o zbytek se postaráme

 
Péče o květinovou výzdobu ve firmách a domácnostech

Chcete květiny do bytu nebo firmy? Umístíme a postaráme se o květinovou výzdobu ve všech interiérech. Květiny musí respektovat a podtrhovat prostředí, kde jsou umístěné. Kaktus na stole generálního ředitele může o jeho osobě ledacos vypovídat, je ale vhodné na to poukazovat?!

Poraďte se s námi!

Pronájem reklamních plochy

Vedle skleníku v Jiráskově ulici Vám můžeme nabídnout k pronájmu trvale osvětlenou reklamní plochu. Podmínky pronájmu, spolu s rozměry reklamní plochy Vám rádi sdělíme na telefonu +420 326 732 179